O NÁS

Obchodní společnost Adoor s.r.o. si své renomé vytváří postupně několik let. Se začátkem Milénia vzniklo nejprve sdružení a následujícího roku byla založena společnost s ručením omezeným. Podmínky pro činnost se postupně vyvíjely a to jak při výběru výrobců – dodavatelů, tak i směrem k zákazníkům. Z prvního sídla firmy na Praze 7 nás nevystěhovala povodeň v roce 2002, která nás mimochodem velmi poškodila, ale malé prostory vzorkovny a zavedení modré parkovací zóny. Abychom při zvyšujícím se zájmu zákazníků zlepšili úroveň prezentace nabízených výrobků a umožnili návštěvníkům vzorkovny pohodlný přístup a parkování, přestěhovali jsme se do větších prostor mimo centrum. Nejprve na Prahu 10 a nakonec do samostatného domu s vlastním parkovištěm . Významnou výhodou je na naší současné adrese v Chlumecké ulici nedaleká stanice metra B Rajská zahrada. Během více než patnácti let jsme spolupracovali s několika dodavateli dveří , některé jsme změnili a někteří zůstali. Výsledkem dobré spolupráce už od samého začátku nakonec bylo to, že majitel truhlářství pan Miroslav Hort se v roce 2014 stal spoluvlastníkem firmy Adoor. Došlo tak k ideálnímu propojení, kdy se na jedné straně využívají obchodní zkušenosti a kontakty pracovníků Adoor a na straně druhé podpora velmi kvalitní truhlářské výroby.

ADOOR DVEŘE

TRUHLÁŘSTVÍ HORT

Firma s rodinnou tradicí Truhlářství Hort se v počátcích zabývala menší truhlářskou výrobou. Později se začala specializovat na výrobu dveřních rámečků a od roku 1997, kdy jí převzal současný majitel, se stala výrazně expandující firmou s celorepublikovou působností. Byly postaveny nové výrobní haly, sklady, kanceláře a velká vzorkovna. Na moderních CNC strojích se zahájila výroba dveří. Po těchto zásadních krocích je truhlářství Hort v současnosti schopné vyrobit dveře od jednotlivých kusů přes malé série až po větší zakázky. Kromě toho stále vyrábí zakázkově dveřní atypy tak, aby na rozdíl od velkovýrobních závodů uspokojila úplně všechny požadavky. Souběžně stále vyrábí dveřní rámečky jednak pro svou potřebu, ale i pro ostatní výrobce dveří a jednotlivé truhláře a je tak po mnoha letech praxe špičkou v tomto oboru. Aby firma splnila ty nejnáročnější požadavky zákazníků, tak na všechny své výrobky provádí špičkovou povrchovou úpravu od běžné až po vysoký lesk. Tato mimořádná úroveň vlastní lakovny je využívána i jinými výrobci dveří. Firma je velmi flexibilní, věnuje se vývoji a přichází pravidelně s novými výrobky, např. v roce 2010 firma získala vlastní certifikát pro výrobu požárně odolných a bezpečnostních dveří a zárubní, v roce 2014 vyvinula a patentovala všestranně odolné AQUA dveře … a tím to samozřejmě nekončí.

ADOOR DVEŘE

LOPRAIS DVEŘE

Loprais s.r.o. další rodinná firma je spolehlivým partnerem už od samého začátku fungování Adooru. Dokladem vysoké kvality výroby je export více než 50% produkce do Rakouska a Německa. Kvalitní výběr a opracování smrkového, dubového a dalšího masivního materiálu rozšířila i naší nabídku interiérových, ale i dřevěných vchodových domovních dveří. Odborníci firmy také navrhnou a vyrobí interiérové i vchodové dveře podle představy zákazníka nebo v atypických rozměrech danými možnostmi moderních CNC strojů. V nabídce je také výroba replik historických dveří.

ADOOR DVEŘE

DOORNITE DVEŘE

Od roku 2017 máme nového dodavatele. Na podzim jsme navázali obchodní spolupráci s firmou Doornite CZ. Důvodem bylo rozšíření nabídky o standardní sériově vyráběné dveře v cenově zajímavé kategorii dveří START.

Nabídku dveří s vyšší konstrukční kvalitou a s možností atypického provedení z malosériové výroby truhlářství Hort, jsme z produkce našeho nového dodavatele rozšířili o:

- jednoduché hladké dveře bíle lakované, nebo fóliované a laminované (CPL) ve vybraných dřevodekorech

- hladké lakované dveře s jednoduchým, moderním profilováním

- známé a stále žádané "Mesonajty", lakované nebo fóliované dveře, které jsou opláštěny lisovanými deskami připomínající svým
profilováním a strukturou povrchu klasické dřevěné dveře

- fóliované rámové dveře v moderních modelech

- v příslušném povrchu obložkové zárubně a obklady kovových zárubní

- k jednotlivým skupinám a modelům dodáváme posuvné komplety a dveře se speciální protipožární, klima, protihlukovou a bezpečnostní konstrukcí